22 listopada 2016

Oni wygrali kategorię powiatową – stan po dziesiątym etapie

Zwycięzcy klasyfikacji powiatowej (kategorie premiowane):

 

VIII Papieski Bieg Przełajowy im. św. Jana Pawła II

  1. Halina Sanocka (Piła)
  2. Wanda Skowrońska (Piła)
  3. Danuta Kondera (Piła)
  1. Stanisław Borecki (Piła)
  2. Jerzy Iwanicki (Piła)
  3. Wiesław Połeć (Piła)

VII Kaczorska Dziesiątka

  1. Dorota Francikowska (Dąbki)
  2. Renata Bajerska (Kaczory)
  3. Irena Katzban (Piła)
  1. Dariusz Skowera (Piła)
  2. Marek Osos (Piła)
  3. Piotr Szopiera (Wyrzysk)

XXII Bieg im. Alojzego Graja

  1. Ewa Mączyńska (Piła)
  2. Natalia Michalska (Jeziorki)
  3. Angelina Makowiecka (Kaczory)
  1. Maciej Grabek (Wysoka)
  2. Paweł Kopertowicz (Kaczory)
  3. Szymon Drożdż (Szydłowo)

VIII Cross Nieżychowski

  1. Anita Hass (Piła)
  2. Bożena Łuc (Krępsko)
  3. Magdalena Kot (Piła)
  1. Marcin Starszak (Osiek)
  2. Marek Chołota (Piła)
  3. Mariusz Gąsiorek (Dolaszewo)

XVIII Bieg im. Edmunda Wojciechowskiego „Olka”

  1. Tomasz Radtka (Łobżenica)
  2. Artur Radtka (Wyrzysk)
  3. Sylwester Bazimierowski (Dolaszewo)
  1. Anna Skrzypczak (Piła)
  2. Beata Balcerowicz (Piła)
  3. Monika Błauciak (Piła)

VII Bieg im. Ujskich Powstańców Wielkopolskich

  1. Kamil Linka (Ujście)
  2. Paweł Kopertowicz (Kaczory)
  3. Michał Kuster (Wysoka)
  1. Daria Bąk (Ujście)
  2. Ewa Mączyńska (Piła)
  3. Angelina Makowiecka (Kaczory)

VII Pilski Bieg Przełajowy im. Jerzego Adamskiego

  1. Tomasz Marciniak (Piła)
  2. Marcin Starszak (Osiek)
  3. Krzysztof Ambrożuk (Piła)
  1. Ewelina Poterała (Piła)
  2. Agnieszka Podlecka (Piła)
  3. Magdalena Plaszczyk (Piła)

VII Bieg im. kmdra Bolesława Romanowskiego

  1. Dariusz Skowera (Piła)
  2. Andrzej Kolankowski (Piła)
  3. Walenty Buzała (Piła)
  1. Dorota Francikowska (Dąbki)
  2. Irena Katzban (Piła)
  3. Aniela Zapiec (Wysoka)

IX Bieg im. Wysockich Powstańców Wielkopolskich

  1. Stanisław Borecki (Piła)
  2. Romuald Podlecki (Piła)
  3. Wiesław Połeć (Piła)
  1. Halina Sanocka (Piła)
  2. Wanda Skowrońska (Piła)

X Bieg Niepodległości

  1. Waldemar Strógarek (Ujście)
  2. Rafał Budniok (Piła)
  3. Dariusz Bąk (Osiek)
  1. Agnieszka Jankowska (Wyrzysk)
  2. Monika Błauciak (Piła)
  3. Beata Balcerowicz (Piła)

 

Konkurencja nordic walking (nagrody losowane):

 

Papieski Bieg Przełajowy: Zofia Juskowiak (Piła) i Katarzyna Kozyra (Kaczory)

Kaczorska Dziesiątka: Marta Encminger (Piła) i Małgorzata Śliwińska (Równopole)

Bieg im. Alojzego Graja: Marek Kąckowski (Jeziorki) i Aleksy Łopiński (Piła)

Cross Nieżychowski: Małgorzata Gawrońska (Stara Łubianka) i Weronika Tabała (Piła)

Bieg im. Edmunda Wojciechowskiego: Edyta Piwowarczyk (Falmierowo) i Iwona Bury (Osiek)

Bieg im. Ujskich Powstańców Wielkopolskich: Beata Rajewska (Piła) i Iwona Strógarek (Ujście)

Pilski Bieg Przełajowy im. Jerzego Adamskiego: Grażyna Jasoń (Piła) i Jadwiga Futerska (Piła)

Bieg im. kmdra Bolesława Romanowskiego: Aleksy Łopiński (Piła) i Zbigniew Kowalski (Stara Łubianka)

Bieg Niepodległości: Marek Kąckowski (Kaczory) i Dariusz Ratka (Piła)

zamknijTa strona internetowa może zostawiać na Twoim urządzeniu pliki cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przegladarki. Wiecej informacji o cookies znajduje się tutaj.